پروتز سینه آریون و منتور: بهترین مارک پروتز سینه چیست؟

  1. Home
  2. /
  3. جراحی زیبایی سینه
  4. /
  5. پروتز سینه آریون و...
فهرست مطالب

بزرگ کردن سینه یک تصمیم بسیار مهم است. این کار به یک جراحی بزرگ احتیاج دارد، نتیجه ی آن تضمینی نیست و گاهی می‌تواند خطراتی را در پی داشته باشد. در طی این جراحی با قراردادن پروتز به درون سینه باعث بزرگ‌تر شدن، تغییر حالت و قرینه‌تر شدن سینه می‌شوند. انواع مختلفی از پروتزهای سینه وجود دارند که  می‌توان از آن‌ها در پروسه ی بزرگ نمودن سینه استفاده نمود. دو نوع از بهترین پروتزهای سینه پروتز آریون و پروتز منتور هستند که هر دو در جراحی بزرگ کردن سینه استفاده می‌شوند.

کیفیت و طول عمر پروتز سینه آریون


مزایای پروتز آریون

شرکت آریون پروتزهای سینه بادوام و مناسبی تولید می کند که طول عمر متوسط آن را بیش از 20 سال تخمین می زنند. با این حال این شرکت برای جلب اطمینان مشتریان خود، تضمین می دهد که در صورت پاره شدن ایمپلنت آریون، پروتز سینه را به صورت رایگان جایگزین کند. از آنجایی که تعویض پروتز سینه نیاز به عمل سینه مجدد دارد، این شرکت کمک هزینه مناسبی نسبت به شرایط مشتری، پرداخت خواهد کرد. اگرچه پروتز سینه آریون طول عمر نسبتا زیادی دارد، ولی بررسی و چکاپ مرتب و بی موقع پستان و پروتز کاشت شده، برای هر مدل یا مارک پروتز سینه، به صورت هر چند سال یکبار لازم و ضروری است

انواع پروتز سینه آریون از نظر جنس


1.ایمپلنتهای سینه MONOBLOC SILICONE

ژل سیلیکون موجود در ایمپلنتهای SoftOne سیلیکون مونوبلوک  Monobloc Silicone منسجم است، به این معنی که مایع نیست و در صورت پاره شدن و ترکیدن پروتز، شکل عمومی خود را حفظ می کند.

ایمپلنت هایی با اطمینان از کمترین درصد احتمال پارگی

ایمپلنت هایی که عملکرد نظارتی مورد نیاز ISO 14607 را برآورده می کنند

ایمپلنت هایی که مارک CE توسط سازمان اعلان شده Kiwa دریافت کرده اند

2. ایمپلنت های سینه MONOBLOCS HYDROGEL CMC

هیدروژل موجود در ایمپلنت های هیدروژن سی ام سی مونوبلوک MONOBLOC Hydrogel CMC از سلولز و سرم فیزیولوژیکی ، محلول در آب و رادیوسنت تشکیل شده است، که غربالگری و نظارت بر آسیب شناسی پستان را تسهیل می کند.

دارای فیلر Filler کاملاً زیست سازگار و زیست تخریب پذیر

کشش (قدرت الاستیک) تقریباً 2 برابر بیشتر از کاشت های ژل سیلیکون

هیدروژل ها در برابر اشعه ایکس کاملاً شفاف هستند و اجازه می دهند ماموگرافی به راحتی مدارک بیمار را تفسیر کند.

مزایای پروتز منتور


مزایای پروتز منتور

امروزه پروتز سینه منتور انتخاب بسیاری از بانوان برای عمل زیبایی سینه بوده و دلیل این امر هم چیزی جز ویژگی های مثبت این برند معروف پروتز نیست. در ادامه مزایای پروتز سینه منتور را بیان خواهیم کرد.

  • استفاده از ژل سیلیکونی درجه مدیکال در پروتز سیلیکونی منتور که باعث دوام و ماندگاری بالای آن می شود.
  • پوشش سیلیکونی مقاوم چند لایه در اطراف پروتز که باعث افزایش مقاومت در برابر فشارهای بیرونی می شود.
  • کلیه ی پروتز های ساخت منتور توسط پروسه کنترل کیفی مورد تایید استانداردهای جهانی و FDA آمریکا بررسی می شود.
  • کمپانی منتور پروتز های سینه خود را در جنس ها و سایز های مختلف تولید و عرضه می کند که رنج وسیعی از متقاضیان را در بر می گیرد.
  • نمایندگی پروتز سینه منتور در کشور ما فعال بوده و دسترسی به این برند پروتز برای متقاضیان آسان است.

سایزهای مختلف پروتز سینه منتور


افراد مختلفی که قصد انجام تغییرات در سینه خود را دارند از علایق گوناگونی نیز برخوردار بوده و هرکدام سایز و فرم خاصی را مد نظر قرار می دهند. به همین جهت پروتز سینه منتور در اندازه ها و سایز های مختلف عرضه می شود.

اندازه پروتز سینه معمولا با سانتیمتر یا سی سی عنوان شده و از سایز های معمول سینه برای عنوان آن استفاده نمی شود. سایز مناسب پروتز سینه منتور بر اساس بافت فعلی سینه و سایز مد نظر متقاضی توسط جراح تعیین می شود. سایز های مختلف پروتز سینه منتور با میزان برجستگی عنوان شده و به انواع برجستگی کم، متوسط و برجستگی زیاد تقسیم می شود. بهترین کار این است که انتخاب حجم مناسب پروتز سینه را به جراح خود واگذار کنید.

دوام و ماندگاری پروتز سینه منتور


یکی از اصلی ترین دغدغه های متقاضیان عمل پروتز سینه، دوام و ماندگاری نتیجه عمل و کیفیت و دوام پروتز سینه جاگذاری شده است. پروتز سینه منتور طی سالیان طولانی توسط متخصصین کنترل کیفی کمپانی و بازرسان FDA مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده است که دوام این پروتز سینه به عوامل گوناگونی بستگی دارد.

پوسته سیلیکونی چند لایه به کار رفته در پروتز سینه منتور باعث افزایش حداکثری مقاومت و دوام آن می شود. پروتز سینه طبق شرایط آزمایشگاهی برای مدت زمان طولانی و چندین سال تحت آزمون قرار گرفته است اما نمی توان به طور قطع میزان ماندگاری آن را تعیین کرد. مانگاری پروتز سینه منتور به عواملی نظیر سایز انتخاب شده، مهارت جراح در جاگذاری، سبک زندگی متقاضی و کیفیت و برند پروتز سینه بستگی دارد. به طور میانگین می توان عمر ده ساله ای را برای پروتز سینه در نظر داشت.