بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

 1. Home
 2. /
 3. جراحی زیبایی سینه
 4. /
 5. بهترین جراح ماموپلاستی در...
فهرست مطالب

جراح ماموپلاستی، پزشکی است که خصوص تمامی جراحی‌های مربوط به سینه تخصص دارد. این افراد در زمینه جراحی سینه به طور کامل آموزش‌دیده‌اند و دانش و تبحر لازم برای انجام این جراحی‌ها را در اختیار دارند. افراد و بیمارانی که قصد دارند ظاهر سینه‌های خود را بهبود ببخشند می‌توانند به جراح ماموپلاستی مراجعه نمایند.

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

دکتر ایوب باقری از جمله پزشکانی هستند که به دلیل آمار موفقیت بسیار بالا، تجربه، مهارت و رضایت مراجعین به‌عنوان یکی از بهترین جراحان ماموپلاستی شناخته شده‌اند. ایشان با به‌کارگیری جدیدترین تکنیک‌های جراحی و تجهیزات به‌روز، شما را به نتیجهٔ دلخواهتان می‌رسانند.

مطب تخصصی جراحی‌های زیبایی دکتر ایوب باقری، با تمرکز بر استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه جراحی‌های زیبایی مانند ماموپلاستی، با هدف ارائه بهترین و متنوع‌ترین خدمات و نیز با بهره‌گیری از کادر پزشکی مجرب و متخصص در حوزه زیبایی، آماده خدمت‌رسانی به زیبا جویان عزیز می‌باشد. با افتخار می‌توان گفت که این مطب، محلی است که با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای پزشکی و جراحی، برای مشتریان خود تجربه‌ای ایمن و باکیفیت فراهم می‌کند.

آدرس و شماره‌تلفن

آدرس: تهران خیابان ولیعصر بالاتر از میرداماد خیابان بهرامی پلاک ۹۴ واحد ۱۰۴

۸۸۱۹۶۷۴۶

۰۹۱۹۳۲۰۳۶۰۷

۰۹۱۹۳۲۰۳۶۰۷

خدماتی که توسط جراح ماموپلاستی ارائه می‌شود

جراح ماموپلاستی در زمینه انجام تمامی جراحی‌های مربوط به سینه تبحر دارد. رایج‌ترین جراحی‌هایی که توسط جراح ماموپلاستی انجام می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

پروتز و بزرگ کردن سینه

پروتز و بزرگ کردن سینه

جراحی پروتز سینه، نوعی پروسه جراحی است که توسط جراح ماموپلاستی و برای بزرگ کردن، تغییر حالت و پر نمودن سینه انجام می‌شود.

در طول این پروسه، جراح یک بریدگی در زیر انحنای سینه، زیر بغل و یا در آرئولا ایجاد کرده و از این طریق یک فضای خالی برای قراردادن پروتز در زیر بافت سینه و یا در زیر ماهیچه قفسه سینه ایجاد می‌نماید. بسته به خواستهٔ بیمار، پروتز می‌تواند از جنس ژل سیلیکونی و یا محلول سالین بوده و حالتی گرد و یا قطره اشکی داشته باشد.

جراحی پروتز سینه بنا به دلایل مختلفی مانند بزرگ کردن سایز و تغییر حالت سینه، افزایش اعتمادبه‌نفس، بازگرداندن حجم سینه بعد از بارداری و کاهش وزن و یا اصلاح نامتقارن بودن سینه‌ها انجام می‌شود.

جراحی کوچک‌کردن سینه‌ها

جراحی کوچک کردن سینه ها

ماموپلاستی کاهشی، جراحی است که در طی آن با برداشتن بخشی از بافت، چربی و پوست اضافه سینه، سایز سینه را کاهش می‌دهند. این پروسه به طور معمول هم به دلیل زیبایی و هم به دلیل سلامتی انجام می‌شود. بزرگ‌بودن بیش از اندازه سینه‌ها باعث بروز مشکلاتی نظیر گردن درد و درد در شانه و کمر، حساسیت پوستی و پیدا نکردن لباس مناسب می‌گردد. با انجام جراحی ماموپلاستی کاهشی سینه‌ها، تمامی این عوارض برطرف شده و اعتماد به‌ نفس و همچنین ظاهر فرد بهبود پیدا می‌کند.

این جراحی تحت بیهوشی کامل انجام شده و بین 2 تا 4 ساعت زمان می‌برد. در طول این پروسه جراح یک بریدگی بر روی آرئولا و در زیر سینه ایجاد کرده و از این طریق بافت و چربی اضافه سینه را خارج می‌کند. سپس آرئولا و قسمت نیپل را بالاتر برده و پوست سینه را می‌کشد. در برخی موارد ممکن است برای خارج‌کردن چربی اضافه از زیر بغل از لیپوساکشن استفاده شود.

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه که به‌عنوان ماستوپکسی نیز شناخته می‌شود، نوعی پروسه جراحی است که توسط جراح ماموپلاستی و برای لیفت و تغییر حالت سینه‌های شل و آویزان استفاده می‌شود. این نوع جراحی در اغلب موارد برای زنانی که سینه‌های آن‌ها به دلیل کاهش وزن، بارداری، شیردهی، افزایش سن و ژنتیک تغییر حالت داده و شل شده است استفاده می‌گردد.

در طول این جراحی، پزشک با ایجاد بریدگی‌هایی پوست اضافه سینه را برداشته و سپس نیپل و ارئولا را به قسمت بالاتر منتقل می‌کند. بعدازاین با تغییر حالت بافت باقی‌مانده سینه، آن را لیفت کرده و ظاهر بهتری می‌بخشد.

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه یا پیوند چربی، پروسه‌ای است که در آن بافت چربی از قسمتی از بدن فرد مانند شکم یا ران‌ها گرفته شده و سپس به سینه تزریق می‌شود تا حالت و سایز سینه را بهبود ببخشد.

این پروسه شامل چند مرحله می‌شود. در ابتدا جراح به کمک لیپوساکشن چربی لازم را از قسمت اهداکننده بدن بیمار خارج می‌کند. سپس چربی برای حذف تمامی ناخالصی‌ها پردازش شده تا برای تزریق به بدن آماده شود. در نهایت جراح به کمک یک کانولا چربی را به‌صورت لایه به لایه و طی چند مرحله به بافت سینه تزریق می‌کند و در این حین به سینه فرم و حالت می‌دهد.

لیپوماتیک سینه

لیپوماتیک سینه

لیپوساکشن یا لیپوماتیک سینه، جراحی است که در طول آن با برداشتن چربی اضافه، سینه را کوچک‌تر و خوش‌حالت‌تر می‌کنند. بر خلاف جراحی‌های کوچک کننده سینه که در طی آن بافت و پوست اضافه سینه نیز برداشته می‌شد، در لیپوماتیک فقط سلول‌های چربی از طریق یک بریدگی بسیار کوچک از سینه خارج می‌شوند.

در طول این پروسه، جراح بریدگی‌های کوچکی را در اطراف سینه ایجاد کرده و سپس از طریق لوله کوچکی به نام کانولا چربی‌های اضافه را از درون سینه خارج می‌کند. بریدگی‌ها به طور معمول بسیار کوچک هستند و در نواحی ایجاد می‌شوند که قابل دید نباشند.

جراحی ترمیم سینه

جراحی ترمیم سینه

جراحی بازسازی و ترمیم پستان، جراحی است که برای ترمیم و احیای بافت سینه بر روی زنانی که به دلیل سرطان تحت جراحی ماستکتومی یا لامپکتومی قرار گرفته‌اند انجام می‌شود. هدف از انجام این جراحی این است که با بازسازی حالت و فرم سینه، اعتمادبه‌نفس و کیفیت زندگی بیمار را افزایش دهند.

پروسه جراحی ترمیم سینه در هر فرد متفاوت بوده و به شرایط وی و تشخیص پزشک بستگی دارد. ممکن است در طول این پروسه برای بازسازی سینه از بافت بدن خود فرد مانند بافت شکم یا کمر و یا پروتز استفاده شود. علاوه‌بر این ممکن است جراحی در طی یک مرحله و یا چندین مرحله انجام شود، به همین دلیل دوران نقاهت آن نیز در هر فرد متفاوت می‌باشد.

جراحی برداشتن پروتز سینه

جراحی برداشتن پروتز سینه

در طول جراحی برداشتن پروتز سینه، پروتزی که قبلاً درون سینه قرار داده‌اند را از بدن خارج می‌کنند. برای خارج‌کردن پروتز از سینه دلایل مختلفی وجود دارد از جمله مسائل پزشکی، تغییر نظر فرد و عوارض ناشی از جراحی اولیه.

در طول این جراحی، پزشک برای دسترسی به پروتز، یک بریدگی بر روی بافت سینه ایجاد کرده و سپس پروتز و هر گونه بافت اسکار را به‌ آرامی از سینه خارج می‌کند. در برخی موارد بسته به خواست بیمار ممکن است بعد از خارج‌کردن پروتز اولیه یک پروتز دیگر درون سینه فرد قرار دهند.

بازسازی و ترمیم نوک پستان و آرئول

بازسازی و ترمیم نوک پستان و آرئولا

جراحی ترمیم آرئولا و نوک پستان پروسه‌ای است که به طور معمول توسط جراح ماموپلاستی و بعد از جراحی ماستکتومی و یا ترمیم سینه انجام می‌شود. نیپل و آرئول نقش مهمی را در ظاهر سینه ایفا می‌کنند و نبود آن‌ها بر روی اعتمادبه‌نفس بیمار تأثیر زیادی می‌گذارد.

برای ترمیم هاله و نوک پستان روش‌های مختلفی موجود است و انتخاب روش مناسب به شرایط و خواسته‌های بیمار بستگی دارد. برخی از رایج‌ترین روش‌ها شامل جراحی فلپ محلی، تاتوی نیپل و پیوند پوست می‌شود.

کوچک‌کردن سینه مردان

کوچک‌کردن سینه مردان

جراحی کوچک‌کردن سینه مردان یا جراحی ژنیکوماستی پروسه‌ای است که توسط جراح ماموپلاستی و برای برداشتن بافت اضافه از سینه مردان انجام می‌شود. بزرگ‌بودن سینه باعث احساس خجالت و کاهش اعتمادبه‌نفس در مردان می‌گردد. ژنیکوماستی از طریق لیپوساکشن و یا جراحی خارج‌کردن بافت و یا ترکیبی از هر دو روش انجام می‌شود و هدف آن ایجاد سینه‌ای صاف‌تر و مردانه‌تر می‌باشد. دوران نقاهت این جراحی به عوامل مختلفی مانند شدت جراحی بستگی دارد؛ اما به طور معمول فرد باید چند روز استراحت کرده و برای چند هفته از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری نماید.

جراحان ماموپلاستی تهران

دیگر جراحان ماموپلاستی در تهران عبارت‌اند از:

 • دکتر کامبیز ایزدپناه‌_‌سعادت‌آباد
 • دکتر فتانه ضیائی‌_‌چهارراه سرو
 • دکتر عطاالله حیدری‌_‌خیابان ولیعصر
 • دکتر امیر دریانی‌_‌جردن
 • دکتر رضا حسامی‌_‌زعفرانیه
 • دکتر عزت‌الله حق‌گزار‌_‌الهیه
 • دکتر پیمان صدری‌_‌شریعتی
 • دکتر محمدرضا آخوندی نسب‌_‌مرزداران
 • دکتر نازی معینی‌_‌پل مدیریت چهارراه سعادت‌آباد
 • دکتر افسانه ثنایی‌_‌جردن

سؤالات متداول

 هنگام انتخاب بهترین جراح برای عمل ماموپلاستی به چه نکاتی توجه کنم؟

هنگام انتخاب جراح به نکاتی از جمله میزان سابقه و مهارت جراح، عکس قبل و بعد عمل‌های پیشین، میزان رضایت دیگر مراجعه‌کنندگان و مدرک تحصیلی جراح توجه کنید.

آیا امکان بروز عوارض و خطر در صورت انتخاب جراح بدون تجربه وجود دارد؟

بله انتخاب جراح ماموپلاستی بدون تجربه امکان بروز عوارضی چون عفونت، نتیجه ضعیف و نیاز دوباره به جراحی را افزایش می‌دهد.

به طور معمول هزینه مشاوره با یک جراح ماموپلاستی چقدر می‌باشد؟

هزینه مشاوره با یک جراح ماموپلاستی متفاوت بوده و به عواملی چون لوکیشن مطب و میزان تجربه جراح بستگی دارد. گرچه برخی از جراحان برای مشاوره هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند.

در طول جلسه مشاوره باید چه سؤالاتی از جراح ماموپلاستی پرسید؟

برخی از سوالاتی که می‌توان در طول جلسه مشاوره از جراح ماموپلاستی پرسید شامل موارد زیر می‌شود:

گزینه‌های جراحی سینه مناسب من چیست؟

بعد از جراحی باید انتظار چه نتیجه‌ای داشته باشم؟

پروسه ریکاوری بعد از جراحی چگونه است؟

تا‌کنون چند جراحی شبیه به این مورد انجام داده‌اید؟

آیا جراح ماموپلاستی می‌تواند بر روی بیماران با هر گروه سنی جراحی انجام دهد؟

این موضوع به‌ سلامت و سوابق پزشکی بیمار بستگی دارد. جراح ماموپلاستی می‌تواند بر روی تمامی گروه‌های سنی جراحی انجام دهد؛ اما برای انجام برخی از جراحی‌ها محدودیت‌های سنی خاصی وجود دارد.