لاغری سریع شکم بدون ورزش و رژیم غذایی با بهترین روش‌ها

  1. Home
  2. /
  3. لاغری
  4. /
  5. لاغری سریع شکم بدون...
فهرست مطالب

اگر مدت زیادی است که تمایل دارید شکم خود را آب کنید اما به مشکل برخورده‌اید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد. اگر حرکت کرانچ شکم، دراز و نشست و سایر ورزش‌ها تاثیری بر روی کاهش چربی شکم شما نگذاشته است؛ همچنین اگر از خوردن هر روزه سالاد و غذاهای کم کالری خسته شده‌اید، باید این را بدانید که راه‌های دیگری برای کاهش وزن وجود دارد که می‌تواند به شما کمک ‌کند. در صورتی تمایل دارید سریعا وزن خود را کاهش دهید، برخی از راه‌ها نظیر لیزر لیپولیز که به عنوان روشی غیرتهاجمی شناخته می‌شود و همچنین روش‌های جراحی همچون لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی نیز وجود دارند که می‌توانند چربی‌های شکم را از بین برده و شما را خوش فرم نگه دارند.

لاغری سریع با جراحی‌های زیبایی

لاغری سریع با جراحی‌های زیبایی

به طور کلی روش‌هایی همچون ورزش و رژیم غذایی در نهایت هفته‌ای یک تا دو کیلو از وزن شما را کم می‌کنند و همچنین زمان بسیار زیادی لازم است تا شما به وزن ایده آل خود برسید. ممکن است مراسم خاصی را در پیش داشته باشید، لباس مورد علاقه‌تان دیگر سایزتان نباشد و یا بعد از زایمان دوست دارید جذابیت قبل خود را بازیابید.

در اکثر موارد، برای لاغری جراحی‌هایی مانند بای پس معده انجام می‌شود. اما باید توجه کرد که نتیجه‌ این جراحی‌ها بلافاصله قابل مشاهده نیستند و به چند ماه تا چند سال زمان نیاز دارند. به همین دلیل، بسیاری از افراد برای لاغری سریع، عمل‌های زیبایی شکم انجام می‌دهند.

جراحی‌های لاغری شکم در بهبود ظاهر افرادی که بیشتر در ناحیه شکم چاق بوده و یا نزدیک به وزن ایده آل خود هستند، بسیار تاثیرگذار است. این روش‌ها موجب می‌شوند که افراد پس از آن به راحتی بتوانند لباس‌های مورد نظرشان را بدون هرگونه خجالت بپوشند و لذت ببرند. البته روش‌های ذکر شده تاثیر زیادی بر وزن افراد نمی‌گذارند. حتی لیپوساکشن که موجب از بین رفتن چربی زیر پوست می‌شود نیز منجر به کاهش وزن زیادی نمی‌شود. در واقع هدف از انجام لیپوساکشن و … در این است که فرم نقاطی از بدن که توسط چربی اشباع شده و بر ورزش و رژیم غذایی به راحتی از بین نمی‌رود را به حالت نرمال درآورد. بنابراین این انتظار را نداشته باشید که عقربه ترازو بعد از لیپوساکشن یا سایر روش‌های پیکرتراشی بدن تغییر زیادی داشته باشد. شما می‌توانید از روش‌هایی نظیر جراحی شکم برای برداشتن و سفت کردن پوست اضافی که پس از کاهش وزن باقی می‌ماند نیز استفاده کنید. همچنین می‌توان بخش زیادی از چربی را نیز طی این عمل برداشت. لیپوساکشن بیشتر برای چربی‌های سرسخت که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمیدهند، مناسب است. به طور کلی، نقاط تجمع چربی بدن برای هر انسان متفاوت است و بسیاری از افراد برای این موضوع دچار دغدغه می‌شوند. به همین دلیل اگر تمایل دارید که در خود تغییراتی مثبت ایجاد کنید، حتما در این مورد با جراح حرفه‌ای صحبت کنید. او به دغدغه‌های شما گوش داده و به شما کمک می‌کند تا تصمیم خود را برای آنچه که مناسب‌تر است، تنظیم و نزدیک کنید.

روش‌ها و راه‌های سریع لاغری شکم بدون ورزش و رژیم غذایی

در برخی مواقع رژیم غذایی و ورزش برای شما مفید نیست یا برای کاهش وزن در مدت کوتاهی به راه حل سریع‌تری نیاز دارید. راه‌هایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا در مدت زمان کوتاهی از شر چربی‌های شکم خلاص شوید.

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

در روش لیزر لیپولیز از لیزر با درجه پایین استفاده می‌شود و به عنوان لیزر سرد نیز شناخته می‌شود. در مطالعات مشخص شده است که لیزر سطح پایین سلول‌های چربی را طوری تحریک می‌کند که موجب حل شدن چربی داخل سلولی می‌شود. سپس چربی مایع (تری گلیسیرید و اسیدهای چرب) از طریق دیواره سلول چربی به فضای بین سلولی نشت می‌کند. به دلیل اینکه چربی از طریق سیستم لنفاوی بدن دفع می‌شود. مقدار چربی دفع شده کاملا وابسته به تعداد جلسات درمانی خواهد بود. شما با این روش می‌توانید از شر ۱۷ تا ۳۷ درصد چربی‌های خود خلاص شوید.

لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن روشی است که با استفاده از آن چربی‌های اضافه نقاط مختلف بدن حذف می‌شوند. این روش را می‌توان به صورت سرپایی انجام داد و پس از آن افراد طی چند روز آینده می‌توانند به فعالیت‌های عادی خود بازگردند. به منظور از بین بردن چربی اضافی شکم، معمولا از لیپوساکشن تامسنت استفاده می‌شود؛ زیرا این روش نتایج بهتری را ارائه می‌دهد. در لیپوساکشن قبل از برداشتن چربی برای بی‌حس کردن منطقه تحت درمان، بی‌حسی موضعی سالین تزریق می‌شود. تزریق بی‌حسی در طول عمل لیپوساکشن نسبت به بی‌هوشی عمومی روشی ایمن‌تر و بهتر خواهد بود. به طور کلی، می‌توان نهایتا ۸ لیتر چربی را از شکم خارج کرد و بیش از آن ممکن است شما را با عوارض جانبی مواجه کند.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم تامی‌تاک روشی است که موجب رفع شلی عضلانی و افتادگی پوست اطراف خط کمر و قسمت میانی بدن می‌شود. با انجام این روش به‌ همراه لیپوساکشن، شما می‌توانید از شر رسوبات چربی سرسخت داخل و اطراف شکم خود خلاص شوید و ظاهری باریک‌تر و با انحنای بیشتر داشته باشند. پس از آن، جراح شما برش را ایجاد می‌کند. اندازه برش کاملا وابسته به نوع عمل جراحی شکم است.

پس از ایجاد برش، ابتدا پزشک پوست و ماهیچه‌های زیرین را سفت می‌کند و برای ایجاد شکم صاف و سفت، با استفاده از لیپوساکشن چربی‌های سرسخت را از بین می‌برد. در نهایت محل ناف با توجه به وضعیت شکم، اصلاح و تغییر مکان داده می‌شود. سپس برش‌ها بسته شده و کار به اتمام می‌رسد.

لاغری سریع شکم برای نوجوانان

لاغری سریع شکم برای نوجوانان

بسیاری از پزشکان افراد زیر ۱۸ سال را حتی اگر با رضایت والدین قانونی باشد نیز جراحی نمی‌کنند. این نکته را بدانید که بدن در سن ۱۸ سالگی و کمتر، در حال بلوغ و تغییر است. حتی اگر لیپوساکشن نتیجه رضایت بخشی داشته باشد، ممکن است با تغییر بدن شما دوام نیاورد. تغذیه مناسب، ورزش و حفظ تناسب اندام تنها راه واقعی برای دستیابی به تغییری پایدار است.

لاغری شکم بعد از سزارین

لاغری شکم بعد از سزارین

ممکن است شکم پس از سزارین حالتی آویزان پیدا کند، این بخش آویزان شده در واقع لایه‌ای قابل مشاهده است که توسط پوست و چربی اضافی ایجاد می‌شود. این پوست و چربی‌ها به دلیل زخم ناشی از سزارین به صورت آویزان درمی‌آیند. به طور کلی، آویزان شدن شکم به دلیل موارد زیر اتفاق می‌افتد: کش آمدن پوست به دلیل بزرگ شدن شکم، کش آمدن عضلات و نازک شدن پوست به دلیل تغییرات هورمونی. به طور کلی تغییرات ذکر شده موجب شل شدن پوست و عضلات شکم می‌شوند.

با عمل جراحی شکم یا همان ابدومینوپلاستی، شما می‌توانید به راحتی از شر پوست شل و چربی چسبیده‌ای که پس از بارداری باقی مانده است، خلاص شوید. بنابراین، عمل جراحی زیبایی شکم بعد از سزارین یا زایمان طبیعی برای زنانی که شلی پوست متوسط تا شدید در ناحیه شکم دارند، یک جراحی زیبایی ایده‌آل است.

هزینه عمل‌های جراحی برای لاغری سریع بدون ورزش و رژیم

هزینه نهایی لاغری سریع شکم به روش لاغری و نتیجه دلخواه شما بستگی دارد. تجربه و اعتبار جراح، موقعیت مکانی کلینیک، نوع تجهیزات مورد استفاده نیز از دیگر عوامل موثر بر این هزینه هستند. برای اطلاع دقیق از هزینه عمل جراحی خود با شماره‌های کلینیک ما در تماس باشید.

نتیجه‌گیری

گاهی ممکن است یک اتفاق خاص یا مراسم ویژه شما را ترغیب کند تا شکم و پهلوی خود را به سرعت لاغر نمایید. همچنین بعضی مادران بعد از زایمان می‌خواهند که به سرعت به سایز قبل خود بازگردند.

به طور کلی روش‌های لاغری شکم نظیر لیزر لیپولیز، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی راه‌هایی هستند که می‌توانند شما را سریعا از شر چربی اضافی خلاص کرده و شکمی صاف را به شما هدیه دهند. این نکته را بدانید که پس از انجام این جراحی‌ها، سبک زندگی صحیح و رژیم غذایی سالم ضروری است تا بتوان از نتیجه عمل برای مدت طولانی استفاده کرد. به منظور گرفتن نوبت لطفا از طریق شماره تلفن یا واتساپ با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا پیکرتراشی نیز روشی مناسب برای لاغری سریع شکم بدون ورزش و رژیم غذایی است؟

پیکر تراشی روشی است که علاوه بر از بین بردن چربی‌‎های نواحی مختلف بدن به لاغری و از بین بردن پوست اضافی شکم نیز کمک می‌کند اما به طور کلی پیکرتراشی مجموعه‌ای از روش‌های لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی است. همچنین ممکن است لیفت بازو و سینه  را نیز دربرگیرد. از این‌رو، این روش صرفا برای لاغری شکم نمی‌باشد بلکه در یک فرآیند کلی شکم، باسن، ران، بازو، پهلوها و ساق پا را لاغر می‌نماید.

برای لاغری سریع شکم در دوران شیردهی کدام یک از روش‌های بالا مناسب هستند؟

به طور کلی به دلیل تزریق مواد بی‌حس کننده از انجام هر یک از این فرآیندها در دوران شیردهی بایستی پرهیز نمود. همچنین مادران در دوران شیردهی امکان استفاده از لیزر لیپولیز را ندارند. به طور کلی ابدومینوپلاستی یکی از روش‌های مناسب از بین بردن چربی‌ها و پوست شکم می‌‎باشد و برای اضافه وزن زایمان توصیه می‌شود؛ لذا بعد از پایان دوران شیردهی می‌توانند از روش ابدومینوپلاستی استفاده نمایند

چرا شکم من بعد از عمل لیپوساکشن همچنان بزرگ است؟

به دلیل اینکه که ایجاد تورم پس از انجام عمل جراحی طبیعی است. به طور کلی بعد از عمل جراحی، بافت‌ها به طور طبیعی متورم می‌شوند و پس از گذشت دوره‌ای بهبود می‌یابند. بنابراین، داشتن برآمدگی بعد از لیپوماتیک شکم به معنی آن نیست که این روش جواب نداده است. این تورم می‌تواند چندین هفته یا حتی ماه‌ها پس از جراحی باقی بماند.

آیا بعد از ابدومینوپلاستی، شکم به سرعت لاغر و تخت می‌شود؟

بعد از انجام این عمل بیماران می‌توانند شکمی صاف‌تر از گذشته داشته باشند اما این به معنی تخت شدن کامل شکم نیست. حتی اگر چربی و پوست اضافی لایه بیرونی شکم برداشته شود، ابدومینوپلاستی نمی‌تواند چربی اضافی احشایی را که در پشت عضلات سفت شده شکم قرار دارد را از میان بردارد.

چرا بعد از عمل جراحی، شکم من پایین‌تر آمده است؟

برآمدگی بخش پایینی شکم ممکن است که به دلیل اندام‌های داخلی باشد. به عنوان مثال نفخ روده ممکن است موجب برآمدگی شود و این قضیه ربطی به تورم پوست یا بافت‌ها ندارد. در هر صورت، پس از عمل مدتی به خود زمان بدهید و در صورت عدم بهبود با پزشک خود تماس بگیرید.

چه شاخص توده بدنی برای انجام عمل جراحی شکم مناسب نیست؟

افرادی که BMI بیش از 40 دارند متأسفانه، برای انجام لیپوساکشن و جراحی شکم مناسب نخواهند بود. در واقع، اکثر جراحان پلاستیک به دلیل عوارضی که در مقاله توضیح داده شد، بیماران با BMI بالای 40 را پذیرش نمی‌کنند.

بعد از لاغری شکم و پهلو با ابدومینوپلاستی چند سایز شلوار کم می‌کنم؟

معمولا پس از جراحی سایز شلوار شما دو تا سه سایز کمتر می‌شود.